Hakkımızda

Biz kimiz?

Firmamız, 1996 yılında 50 m²’lik bir atölyede Elektrik Pano İmalatı yaparak ticari hayatına başladı. Bugün, başladığımız ilk günkü enerji ve kararlılıkla faaliyet gösteriyoruz. Modern 5000 m²’lik entegre tesisimiz, köklü geçmişimizi geleceğe taşıyor. Son teknolojiye sahip geniş makine bandımız ve tecrübeli teknik kadromuz firmamızın kaliteli üretim yapmasını kaçınılmaz hale getiriyor. Müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürekli gelişme anlayışımızla sektörde önemli bir konumda yer alıyoruz.

Metaldeki Mükemmelliğin Anahtarı

Akpınar Pano olarak projelerinizi titizlikle ele alıyor ve her birinin özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için projenizin gelişimini dikkatle izliyoruz. Müşterilerimizin önerileri bizim için önemli bir yere sahip; bu nedenle projeleri sizinle işbirliği yaparak şekillendiriyor ve hızlı bir şekilde uyguluyoruz. Profesyonel ekibimiz, son teknoloji üretim parkuru ile performans ve maliyet dengesini titizlikle gözetir, böylece projelerinizi bütçenize uygun bir şekilde yönetirken en yüksek kalitede sonuçlar elde edersiniz. Akpınar Pano, projelerinizi güvenle teslim edebileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

Daima İleriye

İlk olarak elektrik panosu üretimi ile başladığımız ticari hayatımıza, değişen piyasa düzeni ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak günümüzde birçok farklı sektörde çözümler üretmekteyiz. Son teknoloji makine parkurumuz ve teknik birikimi yüksek tecrübeli personelimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaktayız.

40+

Kişilik Uzman Kadro

5000

m² Modern Üretim Tesisi

26

Ülkeye İhracat

100

den fazla firma ile anlaşma